Intro. Takový malý úvodíček. ;-)

Duben 2012

Růžové mini

12. dubna 2012 v 21:25 | veki |  Foto
Tak jsem vám proběhla botanku, v cuku letu za půl hodinky... a řekla jsem si žádné mazleni s makrem, jenom okouknout, co tam mají nového a utíkat na seminář. Ale přece něco... všechno kvetlo růžově a něco už odkvétalo. Ty pomuchlané květy mě zaujaly.

(PS.: Když někdo fotí na makro a nemá na to čas, pak to takhle dopadá. Nějak s tím prostě nejsem spokojená - kdybych si dala práci, ostřilo by to lépe a určitě bych z toho vymáčkla i zajímavější pohledy. No, ale z něčeho tenhle blog živ být musí. :-D)


A ještě pár růžových věcí mám. Kromě lýkovce ještě magnólie, sakury a čemeřice, ale to by bylo příliš květin na ponurou náladu.

Mám dotaz: Taky se na vás ve škole kašle? Respektive, když jste psali své záverečné bakalářské, magisterské a další práce, a požádali jste o pomoc, taky vám řekli (jen tak zaobaleně a ve vší slušnosti), ať se jdete vycpat? Doufám, že to není zvyk na všech vejškách...

Užívejte jaro (až zase přestane pršet) a žijte blaze!

Nebesky sladěná

3. dubna 2012 v 20:33 | veki |  Foto
Není tomu tak dlouho, kdy jsem pozorovala večerní jarní oblohu. A nikdy jsem neviděla nic tak sladěného. Růžová přecházela v tenký pruh oranžové, a pak následovalo několik nádherných odstínů modré.Ono se to asi nedá vyfotit... možná, kdybych nebyla líná a brala si na kolej stativ.