Intro. Takový malý úvodíček. ;-)

Říjen 2011

Noční tajemství

17. října 2011 v 16:36 | veki |  Foto
Včera jsem si prohlížela fotky a narazila jsem na několik nočních snímků z Harcova. A protože si už moc nepamatuji okolnosti vzniku fotek, tak si třeba můžete domyslet nějaký fantastický noční příběh.


Babylónská věž

16. října 2011 v 8:31 | veki |  Foto
Včera jsem byla okolnostmi donucena jít nakoupit. Vtrhla jsem do marketu, pobrala něco málo z levných potravin v akci a zase šla. Brrr, moc velký obchod...

Cestou zpět jsem se loudala kolem Babylónské věže a přesto, že nezapadalo slunce jsem se pustila do cvakání fotek té zvláštní stavby.

A aby někomu nepřišlo líto, že nemá to ospalé podzimní sluníčko, které nikdy jindy v roce nezapadá tak krásně, tak jsem si ještě večer vylezla na balkón v kuchyňce a vyfotila "petrohradské" panorama nad olomouckými hradbami.


Tohle by se dalo nazvat šíkmá věž. :D

Počteníčko, postekníčko

2. října 2011 v 20:33 | veki |  Myšlenky
Je za mnou osamocený víkend na koleji. Děvčata odjela domů a malý pokoj zůstal sám se sebou a také se mnou. Měla jsem obavy - loni taková dostaveníčka dopadala skoro těžkou újmou na mé psýché...
prostě nemůže po člověku, který je zvyklý na tři sourozence, jednu kočku a rodiče chtít, aby přežil něco takového jako ticho, klid a samotu trvající déle než jeden den. Ano, když přijedu domů na prodloužený víkend (protože můj víkend znamená středa odpoledne až pondělí ráno), druhého dne si přeji, abych zase odjela, nebo minimálně zmizela někam do klidu. A často si říkám, že kdybych tady nehynula zvláštním steskem po jediném pohledu na osobu, kterou by Básník nazval Terinou, tak bych si to tu vyšperkovala k víceméně trvalému pobytu. To by ale zase hynula maminka.

Ať žijí spameři...

1. října 2011 v 11:47 | veki |  Myšlenky
Překrásné počasí, že? Nevím jak v jiných koutech naší země, ale tu na Hané je to přes den na krátký rukáv a sukni bez punčocháčů. Večer se však rychle ochlazuje.
A tu podzimní idylku mi kazí jeden opravdu neřešitelný problém.

Teď nejspíš mluvím k vám, kteří mají také blog na blog.cz, což je asi naprostá většina návštěvníků.

Poslední dobou, tak poslední tři týdny až měsíc, mi do komentářů neustále píše kdosi, kdo pokaždé pod jinou přezdívkou komentuje článek vždy stejnými slovy typu "Pěknej blog." či "Souhlas." A pokud se rozepíše, tak je komentář naprosto mimo obsah článku. Pokaždé uvádí odkaz na stejné stránky. Navíc jsou komentáře uveřejňovány v podivných nočních hodinách.

Dosud trpělivě blokuji IP adresy, ale milý spamer se nevzdává a používá k své činnost pokaždé adresu jinou.

Píšu to sem už proto, že by toho magora mohlo napadnout pustit se i do blogů, které tu mám jako oblíbené a jedině by se to šířilo. Pochybuji ale zároveň o tom, že jsem jediná, kam si ten zlotřilec chodí dělat z lidí blázny.

Nerada bych se smířila s tím, že tohle je prostě internet a s tím se počítat musí. A nechtěla bych slyšet, že je to stejné jako přihlouplá reklama na bogísky. Tohle je trochu moc velký "útok" na Kamrlík.

Nemáte s tím někdo zkušenost? A myslíte, že by s tím něco mohli udělt lidé z blog.cz?

Tak krásný den všem, kromě spamerů.