Intro. Takový malý úvodíček. ;-)

Prosinec 2009

Taška

30. prosince 2009 v 0:38 | veki |  Co mě baví
Byla jednou jedna, která měla vánoční prázdniny a vůbec, ale vůbec neměla horu učení na stole. A ta jedna se rozšoupla a začala být kreativní. Po dvou dnech usilovné práce vznikla taška.

A jsem na ni fakt moc hrdá, takže kritiku nepřijmám. :D Běda vám!

Vánoce v naší chýšce

30. prosince 2009 v 0:30 | veki |  Co mě baví
Vánoce, Vánoce, VÁNOCE.

Ne, pověstná kost z kapra nikomu nezaskočila, dost dobře nemohla, protože tradici u nás mají řízky. Nejlepší bramborový salát na světě dělá náš děda, pokaždé přiveze plný lavor a aby mě uchlácholil, tak mi doveze kousíček kapra. Mňam.

A nejlepší jsou stejně pohledy do dětských tváří, jak svítí očička a jak dychtivě je trhán balící papír se sněhuláky. Kam se na to hrabou všechny dárky světa.


Co přinesl Mikuláš...

8. prosince 2009 v 19:58 | veki |  Co mě baví
:D :D Ještě teď se mi chce šíleně brečet smíchy. Stačí jedna jediná vzpomínka na pátého prosince a chytám se stolu, abych neskončila pod ním v záchvatu křečovitého smíchu. A promiňte, chápu. Zatímco se tu moje maličkost válí pod stolem, vy ještě nemáte o ničem ani potuchy. Tak pěkně popořádku...

V dopoledních hodinách onoho dne jsem vyrazila do školy. V sobotu, ano. Konaly se totiž přeslavné Národní srovnávací zkoušky. Celé to produkuje jedna dosti bohatá společnost, která ve svém oboru nemá konkurenci (nepočítejme chabou státní firmu, která má momentálně starosti s tím, aby vymyslela novou a jedinou správnou státní maturitu), může si tedy dovolit odírat studenty až na kost. Osobně moc nevěřím tomu, že by NSZ byly tak děsně výhodné a úžasné. Je v tom asi dost velký lobbing a hlavně fůra peněz. Nic jiného mi ale nezbylo, než jít tyto zkoušky udělat. Tak snad to alespoň k něčemu bude a na tu vejšku mě vezmou.