Intro. Takový malý úvodíček. ;-)

Stručně o mně

25. března 2007 v 13:42 | veki |  Úvod
Milý čtenáři, návštěvníci, přátelé i nepřátelé,

srdečně Vás vítám na tomto blogu.

Dříve, než se podíváte dál, přečtěte si tento úvod... zhodnotíte tak, jestli ono malé kliknutí, které vás posune do útrob těchto stránek, má vůbec cenu. Protože pokud shledáte tento blog ničemným, běžte raději dál - sprosté komentáře a hloupé reklamy totiž otravují život nejen těch, kteří jsou tu spokojení, ale také mně.

Přirozeně, že se Vám nejspíš stane, že s některými názory nebudete souhlasit... o tom to ale je, svět jednonázorový by byl příliš nudný. To, co se tu objevuje jsou čistě subjektivní názory mé osoby, docela často bych to definovala jako zkratkovité jednání, kdy racionální myšlení ovládnou emoce. Neumím se moc přetvařovat a mnohem raději se vypíšu na papír, než bych se někomu sáhodlouze svěřovala.

Tento blog je mozaika mého života - naleznete zde vše, co dělám, co poslouchám, co čtu, co si myslím...občas je toho až moc o jedné osobě.

..........................................................................................................................................
.:Stručně o mně:.

Ctěné občanské jméno jest Věra Hávová (Pokud potřebujete kontakt, v menu je okýnko Zpráva autorovi - můžete ho použít :))

Zabývám se
  • literaturou (Čtu hodně a ráda, snažím se Vám to předat. I když poslední dobou ležím jen v odborných věcech do školy.)
  • historií (a přes ni dostala jsem se k archeologii a tu teď studuji - paleolit, toť má láska. Nemám ráda jednostranný úhel pohledu na dějiny, protože všechno má rub, líc i bok.)
  • hudbou (Hudbu pouze konzumuji, protože mi rodiče nedali do vínku hudební nadání, nicméně bez hudby si svůj život nedokážu představit. Nemám moc ráda škatulky, nezáleží mi ani moc na tom, jaký styl kapela (muzikant/ka) hraje, ale jak hraje a o čem hraje. Miluju nástrojovou rozmanitost v kapele, a pokud se ozývají dechové nástoje, jsem v sedmém nebi. )
  • focením (Fotím co se namane.)
  • děláním šíleností (Jo, třeba jsem se rozhodla jít z Olomouce domů do Liberce pěšky.)
  • přírodou ( Místo k regeneraci, zamyšlení, klíč k nadpřirozenu,...)
Do svých 16 let jsem zvracela v autobuse a v autě. Nyní s tím již problém nemám. Často moc myslím, kecám a málo činím. Taky moc kecám a málo říkám to podstatný.

Foto: moje sestra svým telefonem.

A víc psát je zbytečné...

Buďte dobří!
 

26 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama