Intro. Takový malý úvodíček. ;-)

Úvaha o ničem

9. února 2007 v 19:47 | veki |  Myšlenky
No, vcelku nemám co psát, což je u mě docela zvláštní.

Všichni kdo mě znají by se asi divili, jelikož jsem, myslím, dost upovídaná (když je o čem povídat :-D ). Uvažovala jsem o tom, že sem už nebudu každý měsíc cpát deníček, ale že sem budu psát průběžně. Také jsem uvažovala o tom, že sem dám svou pololetní práci z informatiky a geografie zároveň, a to odborný text o Hodkovicích nad Mohelkou, o malebném městečku v Podještědí. Neděste se, moc odborné to není....:-D já si na odborné texty moc nepotrpím, nejraději si pro ponaučení přečtu něco, kde to autor nepřehání daty, architekty a vším možným, ale zároveň se dočtu vše, co potřebuji....Takových textů o Hodkovicích jsem našla tak malinko, že bych to spočítala na prstech jedné ruky. No, to už zase odbočuji.
Také jsme začali místo tělocviku chodit plavat. Vodu mám ráda (vždyť jsem také ryba.. :-D), ale nejsem si jistá, zda chci skákat po hlavě do téměř čtyřmetrové hloubky. :-/ Dneska jsem neplavala, jelikož se má zatracená rýma rozhodla přestěhovat do čelních dutin (zdravotníkům se omlouvám, ale přesný název těch "čelních dutin" neznám), což znamená "jen" kapat si nějaké příšerně zapáchající kapky a neustálou bolest hlavy ze zoufalství tišenou takovým tím růžovým práškem. Každopádně jsem dvě hodiny seděla na lavičce v bazénu a pozorovala své mokré spolužáky, kteří na konci té dvouhodinovky vypadali značně vyčerpaně.
No a zítra se jede opět na Tetřevky. První výprava Junior rangeru, budou tam poprvé noví lidé,....doufám, že také na první pohled propadnou této dřevěné chajdě v horách, že propadnou té romantice bez výstřelků dnešní civilizace. Každopádně se moc těším. Jen mě vůbec netěší, že s sebou musím tahat anglický článek o Londýnu, který si musím pěkně přeložit a ještě pěkněji zapamotovat jeho obsah a vůbec nejpěkněji ho umět převyprávět v angličtině. Jedou se mnou naštěstí lidé angličtiny znalí, tak snad nebudou lakomí a přispějí dobrou radou. :-))
Tím jsem asi skončila mou původně úvahu o ničem. To je totiž úplně nejlepší, že se od ničeho dostanu až k angličtině, lidské myšlenky jsou hold neusměrnitelné :-D. Jo a ještě k těm lidem: dostala jsem diář a v něm je uvedena tahle krásná věta: " Také člověk občas nefunguje a vhozené mince nevrací. " Je tam napsáno ještě moc pěkných vět, ale ty si nechám na jindy, abych zas příště měla čím obohatit svůj tok myšlenek. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vetřelec555 vetřelec555 | Web | 9. února 2007 v 19:51 | Reagovat

Když budeš mít čas koukni se na www.provsechny1.blog.cz je tam v rubrice úvod/Neváhej takovej návrh mohl bys ses zapojit.Koukni se pls.

2 Vekoušek Vekoušek | 11. února 2007 v 16:14 | Reagovat

No, ať je to jak chce, tak se prosím tímhle způsobem nevnucuj....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama